Free talks (luźne rozmowy)

Dyskusje mieszkańców Onnea, na każdy temat.
EwelinaSeba
Bywalec

Re: Free talks (luźne rozmowy)

Postautor: EwelinaSeba » 23 kwietnia 2019, 17:20

Witam jestem tutaj nowy, jestem w trakcie załatwiania kredytu na dom
Mam pytanie do Was. Jak wyglada sprawa robót budowlanych dodatkowych ( ogrzewanie podłogowe, napęd do bramy, nowe podejście elektryczne itp. czy mieliście je zawarte w umówię wstępnej? U mnie wygląda sprawa tak że dogadałem się z przedstawicielem sprzedaży Onnea w kwesti ceny i robot dodatkowych ( mam to w e-mailach) i zostało dodane to do wartości domu. Po przesłaniu umowy wstępnej była tylko standardowa umowa i wykończenie, nie było w niej informacji o robotach dodatkowych. Napisałem e-maila: Pani oddzwoniła że nie wpisują tego ponieważ twierdziła że wtedy mogą być problemy z otrzymaniem kredytu i mogę mieć podwyższoną kwotę za dom ( mam uzgodnienia e-mailowe w tej kwesti i to co rozmawiałem ) lub cena do kredytu bez robot dodatkowych i wtedy bedą one płatne osobno.
Jak wygladała czy wyglada ta sprawa u Was?
U nas było tak,że większą część za dodatkowe prace wrzucilismy w kredyt i nie było problemu.

Awatar użytkownika
Izabellareclaw20
Bywalec

Postautor: Izabellareclaw20 » 23 kwietnia 2019, 17:58

My płacimy za dom gotówka ale wszystkie prace dodatkowe tez w e-mail potwierdzone.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kornel
Początkujący

Postautor: Kornel » 23 kwietnia 2019, 21:03

Dziekuje za informacje odnośnie prac dodatkowych

Awatar użytkownika
kasiase
Obeznany

Postautor: kasiase » 23 kwietnia 2019, 21:11

Witam jestem tutaj nowy, jestem w trakcie załatwiania kredytu na dom
Mam pytanie do Was. Jak wyglada sprawa robót budowlanych dodatkowych ( ogrzewanie podłogowe, napęd do bramy, nowe podejście elektryczne itp. czy mieliście je zawarte w umówię wstępnej? U mnie wygląda sprawa tak że dogadałem się z przedstawicielem sprzedaży Onnea w kwesti ceny i robot dodatkowych ( mam to w e-mailach) i zostało dodane to do wartości domu. Po przesłaniu umowy wstępnej była tylko standardowa umowa i wykończenie, nie było w niej informacji o robotach dodatkowych. Napisałem e-maila: Pani oddzwoniła że nie wpisują tego ponieważ twierdziła że wtedy mogą być problemy z otrzymaniem kredytu i mogę mieć podwyższoną kwotę za dom ( mam uzgodnienia e-mailowe w tej kwesti i to co rozmawiałem ) lub cena do kredytu bez robot dodatkowych i wtedy bedą one płatne osobno.
Jak wygladała czy wyglada ta sprawa u Was?
My za dodatkowe rzeczy (podłogowka, napęd do bramy, woda na zewnątrz itp...) placilismy osobno (przelew).

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
My tak samo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

KamilaBartek
Bywalec

Postautor: KamilaBartek » 23 kwietnia 2019, 22:00

my doliczaliśmy do wartości domu, wszystko wpisane zostało w umowę w standard wykończenia jako pozycja dodatkowe

mateusss
Początkujący

Postautor: mateusss » 10 maja 2019, 16:18

Czy nie znalazł ktoś dziś może chusty do noszenia dzieci w kolorze szarym? W rejonie naszego osiedla..

mogadiszu
Bywalec

Pracownik Siodmego Nieba

Postautor: mogadiszu » 10 września 2019, 17:57

Witam, dziekuję Panu Kevinowi Kosowskiemu za pomoc i pełen profesjonalizm w wykonywanej pracy życzę wam wielu takich pracowników a firma będzie zarabiała kokosy ,gdybym miał takiego prowadzącego od początku to bym wydał i 600tysięcy za dom i obyło by się bez obaw i wątpliwości super człowiek z empatią takich wam trzeba a znikną kłopoty finansowe.Proszę o premie dla pracownika bo jest wart nagród. Jak będę polecał Siodme Niebo to tylko z Panem Kosowskim.

Z poważaniem

GRZEGORZ MAJKRZAK
ONNEA 22E Wisławy Szymborskiej

Awatar użytkownika
brzesiu
Doświadczony

Postautor: brzesiu » 11 września 2019, 06:58

A ja mam takie pytanie.
Kim jest Pan Kevin? ;p

mogadiszu
Bywalec

Postautor: mogadiszu » 11 września 2019, 10:40

Sprzedawca pracuje od niedawna napisałem pochwałę do Siódmego Nieba może dadzą człowiekowi premię.

mateusss
Początkujący

Postautor: mateusss » 11 września 2019, 10:48

Witam, dziekuję Panu Kevinowi Kosowskiemu za pomoc i pełen profesjonalizm w wykonywanej pracy życzę wam wielu takich pracowników a firma będzie zarabiała kokosy ,gdybym miał takiego prowadzącego od początku to bym wydał i 600tysięcy za dom i obyło by się bez obaw i wątpliwości super człowiek z empatią takich wam trzeba a znikną kłopoty finansowe.Proszę o premie dla pracownika bo jest wart nagród. Jak będę polecał Siodme Niebo to tylko z Panem Kosowskim.

Z poważaniem

GRZEGORZ MAJKRZAK
ONNEA 22E Wisławy Szymborskiej
A czym pan sprzedawca Kevin tak zapracował na tę świetną ocenę ? Jeśli można wiedzieć ;)

Wróć do „Na każdy temat”