Free talks (luźne rozmowy)

Dyskusje mieszkańców Onnea, na każdy temat.
Cynownia
Bywalec

Re: Free talks (luźne rozmowy)

Postautor: Cynownia » 02 kwietnia 2019, 19:17

Ja proponuję odwołać ekipę
Byliśmy dzisiaj na budowie z P.Kierownik-z informacji jakie przekazała to hydraulik kończy ostatnie mieszkanie w szeregu 19-stym i potem wchodzi na 20-stkę czyli na 19-stce zostaną jeszcze wylewki i zewnętrzne.....ale my te uważamy że koniec kwietnia to taki termin na styk......20-stka podobno bezpieczny termin koniec maja... :(
Byłam na budowie, także spokojnie się wyrobią z 19 do połowy maja.
Ciekawe wtedy jak 22 :( . ostatnio mowili, ze robia piorytetowo teraz .a zapowiadali , ze koniec maja :/
Ania i Dawid 22B :)

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Postautor: rafalse » 03 kwietnia 2019, 11:55

Ciekawe wtedy jak 22 :( . ostatnio mowili, ze robia piorytetowo teraz .a zapowiadali , ze koniec maja :/
My mamy oficjalne pismo, że do końca lipca mają oddać nieruchomość.

Wysłane z centrum dowodzenia Wszechświatem

Wspieram działania Fundacji RAT24. www.rat24.pl

Cynownia
Bywalec

Postautor: Cynownia » 03 kwietnia 2019, 13:28

My też, a podczas rozmowy telefonicznej mowila, ze to przeniesienie wlasnosci :( . a jak jej to powiedziałam to sie zdziwiła :/ slabo.
Ania i Dawid 22B :)

Awatar użytkownika
Asia
Bywalec

Postautor: Asia » 03 kwietnia 2019, 13:41

Nam Pani Marta tydzień temu mówiła czerwiec-lipiec a jak mąż powiedział ze pewnie sierpień to się tylko uśmiechnęła.
Oni sami nie wiedza , ale musza coś robić i mówić , a my musimy uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieje ze to będzie lato ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

KiniaMarek
Obeznany

Postautor: KiniaMarek » 03 kwietnia 2019, 18:46

Nam Pani Marta tydzień temu mówiła czerwiec-lipiec a jak mąż powiedział ze pewnie sierpień to się tylko uśmiechnęła.
Oni sami nie wiedza , ale musza coś robić i mówić , a my musimy uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieje ze to będzie lato ;)

Pani Marta to ma niewiele wspólnego z budową-zero pojęcia o zaawansowaniu prac, wszystko musi konsultować-taka typowa blondynka postawiona do tego żeby coś powiedzieć -nie koniecznie w temacie.Jak byliśmy na budowie z Panią Kierownik zaproponowaliśmy żeby zapraszali p.Marte na budowę raz w tygodniu ,pokazywali jej co na którym budynku jest zrobione żeby wiedziala co mówić a nie tylko wysyłać zapytania do kierownika budowy.....

Awatar użytkownika
kasiase
Obeznany

Postautor: kasiase » 03 kwietnia 2019, 20:10

Pani Marta to ma niewiele wspólnego z budową-zero pojęcia o zaawansowaniu prac, wszystko musi konsultować-taka typowa blondynka postawiona do tego żeby coś powiedzieć -nie koniecznie w temacie.Jak byliśmy na budowie z Panią Kierownik zaproponowaliśmy żeby zapraszali p.Marte na budowę raz w tygodniu ,pokazywali jej co na którym budynku jest zrobione żeby wiedziala co mówić a nie tylko wysyłać zapytania do kierownika budowy.....
Ja uważam, że lepiej, że Pani Marta się konsultuje i przekazuje już konkretną informację od kierownika budowy, niż gdyby miała mówić cokolwiek, byle szybko i byle mieć z głowy, a nie miałoby to pokrycia z rzeczywistością. Jakby nie patrzeć Pani Marta jest specjalistą do spraw sprzedaży, czyli pracownikiem biurowym, a nie pracownikiem na budowie..

Awatar użytkownika
SebolE
Obeznany

Postautor: SebolE » 03 kwietnia 2019, 21:06

Czy komuś z sąsiadów nie zaginął kotek ??? Siedzi u nas od kilku dni, widać ze jest oswojony :?
Jeszcze jest Czarny z białym krawatem i dwa szare ;) Tubylce :) Moj pies dostaje padaczki jak podchodzą pod okna.
Mało wchodzą do garaży i trzeba uważać by nie został ;)
Mi już raz tak zrobił szary kamikadze. Całe szczęście pies spał :D

Awatar użytkownika
brzesiu
Doświadczony

Postautor: brzesiu » 03 kwietnia 2019, 21:23

No z tymi kotami to tez mam mieszane uczucia.
Z jednej strony myszy pouciekały i już nie łapie nowych gryzoni ale ostatnio jeden z kotów urządził sobie toaletę w nowo zasadzonych roślinkach.
Pewnie chciał dobrze ;p
No i tez jednego raz bym w garażu zamkną.

Kornel
Początkujący

Postautor: Kornel » 23 kwietnia 2019, 16:46

Witam jestem tutaj nowy, jestem w trakcie załatwiania kredytu na dom
Mam pytanie do Was. Jak wyglada sprawa robót budowlanych dodatkowych ( ogrzewanie podłogowe, napęd do bramy, nowe podejście elektryczne itp. czy mieliście je zawarte w umówię wstępnej? U mnie wygląda sprawa tak że dogadałem się z przedstawicielem sprzedaży Onnea w kwesti ceny i robot dodatkowych ( mam to w e-mailach) i zostało dodane to do wartości domu. Po przesłaniu umowy wstępnej była tylko standardowa umowa i wykończenie, nie było w niej informacji o robotach dodatkowych. Napisałem e-maila: Pani oddzwoniła że nie wpisują tego ponieważ twierdziła że wtedy mogą być problemy z otrzymaniem kredytu i mogę mieć podwyższoną kwotę za dom ( mam uzgodnienia e-mailowe w tej kwesti i to co rozmawiałem ) lub cena do kredytu bez robot dodatkowych i wtedy bedą one płatne osobno.
Jak wygladała czy wyglada ta sprawa u Was?

eNeR
Obeznany

Postautor: eNeR » 23 kwietnia 2019, 17:04

Witam jestem tutaj nowy, jestem w trakcie załatwiania kredytu na dom
Mam pytanie do Was. Jak wyglada sprawa robót budowlanych dodatkowych ( ogrzewanie podłogowe, napęd do bramy, nowe podejście elektryczne itp. czy mieliście je zawarte w umówię wstępnej? U mnie wygląda sprawa tak że dogadałem się z przedstawicielem sprzedaży Onnea w kwesti ceny i robot dodatkowych ( mam to w e-mailach) i zostało dodane to do wartości domu. Po przesłaniu umowy wstępnej była tylko standardowa umowa i wykończenie, nie było w niej informacji o robotach dodatkowych. Napisałem e-maila: Pani oddzwoniła że nie wpisują tego ponieważ twierdziła że wtedy mogą być problemy z otrzymaniem kredytu i mogę mieć podwyższoną kwotę za dom ( mam uzgodnienia e-mailowe w tej kwesti i to co rozmawiałem ) lub cena do kredytu bez robot dodatkowych i wtedy bedą one płatne osobno.
Jak wygladała czy wyglada ta sprawa u Was?
My za dodatkowe rzeczy (podłogowka, napęd do bramy, woda na zewnątrz itp...) placilismy osobno (przelew).

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Na każdy temat”