Przywitaj się

Asia23c2
Nowy

Re: Przywitaj się

Postautor: Asia23c2 » 26 maja 2020, 15:08

Witam wszystkich,
Mam nadzieję, że już niedługo zamieszkam w szeregu z "nieszczęsną skarpą " o numerze 23 :)
Troszkę o sobie- mieszkanko będę zamieszkiwać wraz z bratem. Ja pracuję w branży motoryzacyjnej ( tak jakby ktoś potrzebował pomocy związanej z autami VW i Skoda- jestem do usług :) ). Brat pracuje w hurtowni materiałów meblowych- myślę, że przydatna informacja dla wszystkich szukających mebli na wymiar :)

Mam nadzieję- do zobaczonka wkrótce :)
Pozdrawiam Asia.

Ange90
Nowy

Postautor: Ange90 » 31 maja 2020, 10:44

Cześć. Mam na imię Ania, witam wszystkich przyszłych sasiadow🙂. Będę mieszkała w szeregu nr 28

Ange90
Nowy

Postautor: Ange90 » 31 maja 2020, 10:53

Witam przyszłych sąsiadów ! :) Razem z narzeczoną kupilismy miszkanie w szeregu 28.
Pozdrawiam.
Cześć sąsiedzi, pozdrawiam z przyszłego 28 b2 :)

Awatar użytkownika
kasiase
Obeznany

Postautor: kasiase » 15 czerwca 2020, 17:09

Witam wszystkich,
Mam nadzieję, że już niedługo zamieszkam w szeregu z "nieszczęsną skarpą " o numerze 23 :)
Troszkę o sobie- mieszkanko będę zamieszkiwać wraz z bratem. Ja pracuję w branży motoryzacyjnej ( tak jakby ktoś potrzebował pomocy związanej z autami VW i Skoda- jestem do usług :) ). Brat pracuje w hurtowni materiałów meblowych- myślę, że przydatna informacja dla wszystkich szukających mebli na wymiar :)

Pozdrawiam Asia.
Cześć, część, witamy :) Chyba miałyśmy przyjemność rozmawiać wczoraj przez płot ;) Do zobaczenia!

Część również wszystkim pozostałym :)

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Asia23c2
Nowy

Postautor: Asia23c2 » 23 czerwca 2020, 14:01

Witam wszystkich,

Pozdrawiam Asia.
Cześć, część, witamy :) Chyba miałyśmy przyjemność rozmawiać wczoraj przez płot ;) Do zobaczenia!

Część również wszystkim pozostałym :)

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
tak, tak to ja:)
Do zobaczonka "w NASZYM" ogródeczku :)

Wróć do „Dla nowych użytkowników”