Wady Siódmego-Nieba

Zalety jakie wyróżniają developera oraz wady jakich dopuszcza się developer.

Jak oceniasz plusy developera?

Jestem bardzo zadowolony/na.
1
17%
Jestem średnio zadowolony/na.
1
17%
Mam mieszane uczucia.
0
Brak głosów
Jestem niezadowolony/na.
3
50%
Jestem bardzo niezadowolony/na.
1
17%

Liczba głosów: 6

KiniaMarek
Obeznany

Re: Wyczekiwany termin odbioru

Postautor: KiniaMarek » 26 marca 2019, 06:06

Witam sąsiedzi . :)
Mam pytanie do Was bo zbliza sie drugi termin odbioru (29Marzec)
Wiemy na pewno,ze tego nie odbierzemy :(
Jestem przerażona tym, ze inni czekaja nawet po 5miesiecy dłużej. Wiec moje pytanie brzmi ,czy ktoś z Was kto czeka, na opozniony odbior ma zamiar robic cos z tym dalej i ponieść do odpowiedzialności za zwloke dewelopera czy odpuszcza.?
My na pewno nie odpuscimy i oni juz doskonale o tym wiedza. Wiec jakby nas bylo więcej, to mozna by bylo zrobic to zbiorowo. :)
Pozdrawiam Ania ;)
My czekamy od końca grudnia bo wtedy miał być odbiór a zakończenia jeszcze nie widać :( Oczywiście jeżeli 7N nie będzie chciało dobrowolnie zapłacić ustawowych odsetek za zwłokę sprawa poleci do sądu-my też im nie odpuścimy

Cynownia
Bywalec

Re: Wady Siódmego-Nieba

Postautor: Cynownia » 26 marca 2019, 08:06

Hm. Tak u nas tez pierwszy osbior w grudniu mial byc, ale to było pewne, ze sie nie wyrobia. Jak jeździliśmy na budowe, widzieliśmy. A najsmieszniejsze jest to ze, maja znowu nowe domy powstać Onnea II domy 60paro m i 70paro , a spozniaja sie z odbiorem wcześniejszych . Dobrowolnie raczej nie zaplaci, wiec bedzie trzeba sie sadzic ale jak moze troche straci na tym to sie nauczy , ze ludzi w konia sie nie robi.
Ania i Dawid 22B :)

Cynownia
Bywalec

Postautor: Cynownia » 26 marca 2019, 08:09

Jestem przerażona tym, ze inni czekaja nawet po 5miesiecy dłużej. Wiec moje pytanie brzmi ,czy ktoś z Was kto czeka, na opozniony odbior ma zamiar robic cos z tym dalej i ponieść do odpowiedzialności za zwloke dewelopera czy odpuszcza.?
My na pewno nie odpuscimy i oni juz doskonale o tym wiedza. Wiec jakby nas bylo więcej, to mozna by bylo zrobic to zbiorowo. :)
Pozdrawiam Ania ;)
My czekamy od końca grudnia bo wtedy miał być odbiór a zakończenia jeszcze nie widać :( Oczywiście jeżeli 7N nie będzie chciało dobrowolnie zapłacić ustawowych odsetek za zwłokę sprawa poleci do sądu-my też im nie odpuścimy
Hm. Tak u nas tez pierwszy osbior w grudniu mial byc, ale to było pewne, ze sie nie wyrobia. Jak jeździliśmy na budowe, widzieliśmy. A najsmieszniejsze jest to ze, maja znowu nowe domy powstać Onnea II domy 60paro m i 70paro , a spozniaja sie z odbiorem wcześniejszych . Dobrowolnie raczej nie zaplaci, wiec bedzie trzeba sie sadzic ale jak moze troche straci na tym to sie nauczy , ze ludzi w konia sie nie robi.

Cynownia
Bywalec

Postautor: Cynownia » 26 marca 2019, 08:10

Pozdrawiam Ania ;)

Michal
Doświadczony

Postautor: Michal » 26 marca 2019, 10:58

Niestety, ale pozew zbiorowy nie wchodzi w gre. Każdy musi osobny pozew składać

Cynownia
Bywalec

Postautor: Cynownia » 26 marca 2019, 12:04

Niestety, ale pozew zbiorowy nie wchodzi w gre. Każdy musi osobny pozew składać
To i tak dobrze, jakby każdy poskladal dostał by za swoje lekcewarzenie ludzi. To jest nasz czas, nerwy, i pieniedze ktore oni oddadza. Jak przez nich niedbalstwo umowic sobie ekipe do wykanczania ? Przeciez ludzi do tego, tez nie ma z dnia na dzien oni z nikim sie nie liczą. Wiec my tez nie bedziemy z nimi :)

Klaudia
Nowy

Postautor: Klaudia » 18 września 2019, 10:40

Witam.
Nie wiem gdzie mogę się z tym odnieść.
Planuje zakup mieszkania, miałam zarezerwowany w 24E, pojechałam na budowę i jak się okazało mieszkania 23 będą miały skarpy na ogrodzie, już widać jak z drzwi "spada się w dół".
Zadzwonilam do kobiety, aby spytać czy skarpa też będzie w 24. Powiedziała że musi zerknąć na plany, i jak się okazało wszystkie ogródki od mieszkań 23 do 25 będą miały skarpy, niektóre nawet od połowy ale jednak.
Więc zaproponowała nam mieszkanie w 26,które do kupna nawet na stronie nie widnieje. Słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii, dzisiaj jadę na rozmowę, ale nie mam zbyt dobrego nastawienia :(
Ostatnio zmieniony 18 września 2019, 13:42 przez Klaudia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Postautor: rafalse » 18 września 2019, 13:34

Witam.
Nie wiem gdzie mogę się z tym odnieść.
Planuje zakup mieszkania, miałam zarezerwowany w 24E, pojechałam na budowę i jak się okazało mieszkania 23 będą miały skarpy na ogrodzie, już widać jak z drzwi "spada się w dół".
Zadzwonilam do kobiety, aby spytać czy skarpa też będzie w 24. Powiedziała że musi zerknąć na plany, i jak się okazało wszystkie ogródki od mieszkań 23 do 25 będą miały skarpy, niektóre nawet od połowy ale jednak.
Więc zaproponowała nam mieszkanie w 26,które do kupna nawet na stronie nie widnieje. Słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii, dzisiaj jadę na rozmowę, ale nie mam zbyt dobrego nastawienia :(
Polecam nie nastawiać się negatywnie. Po prostu dopytuj o wszystko, bo cechą każdego dobrego sprzedawcy jest umiejętne omijanie niedogodności. My jak kupowaliśmy dom też nasz szereg nie był na stronie.
Wspieram działania Fundacji RAT24. www.rat24.pl

Awatar użytkownika
inwestor
Początkujący

Postautor: inwestor » 20 września 2019, 14:43

Czy tylko ja miałem sytuacje gdzie przy podpisywaniu umowy przedstawiono mi jeden cennik prac dodatkowych, a przed zmianami projektowymi (4msc różnicy czasu) już inny z cenami zawyżonymi nie raz o 200%? Ja rozumiem że ceny materiałów czy robocizny mogły pójść do góry ale z wstępnie wyliczonych 23k na prace dodatkowe zrobiło się 38, co przy 3 domach jakie kupujemy robi różnicę...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Przemyslaw11
Bywalec

Postautor: Przemyslaw11 » 20 września 2019, 15:10

My również mieliśmy zawyżone w momencie podpisywania zmian, ale upomnieliśmy się i przyjęli te, które były przy podpisaniu umowy.

Wróć do „Zalety i wady developera Siódme-Niebo”