Wady Siódmego-Nieba

Zalety jakie wyróżniają developera oraz wady jakich dopuszcza się developer.

Jak oceniasz plusy developera?

Jestem bardzo zadowolony/na.
1
17%
Jestem średnio zadowolony/na.
1
17%
Mam mieszane uczucia.
0
Brak głosów
Jestem niezadowolony/na.
3
50%
Jestem bardzo niezadowolony/na.
1
17%

Liczba głosów: 6

asia31
Nowy

Re: Wady Siódmego-Nieba

Postautor: asia31 » 21 września 2019, 12:43

Witam! Kupiliśmy mieszkanie w szeregu 23. Czy ktoś wie jak deweloper zamierza rozwiązać problem skarpy? Nikt nas nie informował przy zakupie o tym, że nie będzie równego ogródka! Dzwonilismy do dewelopera to Pani nam powiedziała, że nie mamy się czym martwić. Serio?! Nam najbardziej zależało na ogródku, ponieważ całe życie mieszkamy w bloku :(

IzaJaro
Obeznany

Postautor: IzaJaro » 21 września 2019, 12:47

Witam! Kupiliśmy mieszkanie w szeregu 23. Czy ktoś wie jak deweloper zamierza rozwiązać problem skarpy? Nikt nas nie informował przy zakupie o tym, że nie będzie równego ogródka! Dzwonilismy do dewelopera to Pani nam powiedziała, że nie mamy się czym martwić. Serio?! Nam najbardziej zależało na ogródku, ponieważ całe życie mieszkamy w bloku :(
Nie chciałbym być złym prorokiem , ale obawiam się , ze deweloper nic z tym nie zrobi i będzie tak jak np. w szeregu 1

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

asia31
Nowy

Postautor: asia31 » 21 września 2019, 12:54

Jestem przerażona tym jak może to wyglądać... :( gdyby ktoś nam powiedział, że będzie tam skarpa, nigdy w życiu byśmy tego nie kupili. W poniedziałek pojedziemy do siódmego nieba, niech nam wytłumacza jak ma to wyglądać.

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Postautor: rafalse » 23 września 2019, 09:25

Nie chciałbym być złym prorokiem , ale obawiam się , ze deweloper nic z tym nie zrobi i będzie tak jak np. w szeregu 1

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie, czyli de facto zgodnie z przedstawionymi klientom planami. Wierzę że można ich nie rozumieć, ale tam są liczby.. jak po jednej stronie jest mniejsza a po drugiej większa pytajcie "dlaczego?".
Wspieram działania Fundacji RAT24. www.rat24.pl

Wróć do „Zalety i wady developera Siódme-Niebo”