Wady Siódmego-Nieba

Zalety jakie wyróżniają developera oraz wady jakich dopuszcza się developer.

Jak oceniasz plusy developera?

Jestem bardzo zadowolony/na.
1
20%
Jestem średnio zadowolony/na.
1
20%
Mam mieszane uczucia.
0
Brak głosów
Jestem niezadowolony/na.
2
40%
Jestem bardzo niezadowolony/na.
1
20%

Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Wady Siódmego-Nieba

Postautor: rafalse » 03 stycznia 2019, 14:59

Temat służy opisaniu wad wykonawczych z jakimi spotkaliście się podczas budowy Waszego domu.
Czym negatywnie zaskoczył Was nasz developer? Zmiany w projekcje, słaba jakość wykonania? Wyraźcie swoją opinię.

KiniaMarek
Obeznany

Re: Wady Siódmego-Nieba

Postautor: KiniaMarek » 07 stycznia 2019, 10:07

KiniaMarek: Wada-na pewno opóźnienia w odbiorach i nonszalanckie podejście do osób które już kupiły dom( co innego w trakcie decydowania się-sam miód i malina...) Co do reszty wypowiemy się dopiero jak zamieszkamy czyli co najmniej 3 miesiące po planowanym terminie odbioru....

//przekleiłem z tematu zalet /Raf

Awatar użytkownika
Asia
Bywalec

Postautor: Asia » 11 stycznia 2019, 09:36

Również bardzo chętnie się dowiem ponieważ rozważam zakup mieszkania.

Cynownia
Bywalec

Postautor: Cynownia » 29 stycznia 2019, 21:35

3miesiace opoznienia ? :o
A jak to wyglada wtedy z ich strony, bo w akcie notarialnym ani w zadnym pismie o opoznieniu z ich winy, jakie moze byc nie ma. Jest tylko napisane, ze opoznienie bedzie wtedy jezeli na czas nie bedzie wplacona transza .
Ania i Dawid 22B :)

Awatar użytkownika
Przemyslaw11
Bywalec

Postautor: Przemyslaw11 » 30 stycznia 2019, 00:29

W umowie- akcie notarialnym jest punkt mówiący o karze jaką ponosi deweloper za każdy dzień opóźnienia.
Inna sprawa jak to wyglada w rzeczywistości, bo wiele osób na forum skarży się, że deweloper zwleka lub próbuje się wykręcić od płacenia.
Polecam czytać dokładnie umowy, które podpisujecie i nie dawać sobie wciskać aneksów z przesuniętym terminem odbioru innym niż w akcie notarialnym. ;)

Michal
Doświadczony

Postautor: Michal » 30 stycznia 2019, 08:00

A jak to wyglada wtedy z ich strony, bo w akcie notarialnym ani w zadnym pismie o opoznieniu z ich winy, jakie moze byc nie ma. Jest tylko napisane, ze opoznienie bedzie wtedy jezeli na czas nie bedzie wplacona transza .
Nam się już 5ty miesiąc zaczyna :)

KiniaMarek
Obeznany

Postautor: KiniaMarek » 30 stycznia 2019, 18:21

chyba w umowie deweloperskiej punkt 13 ..tam jest mowa zwłoce(ważne słowo) jezeli chodzi o ich stronę,tak przynajmniej znalazła nam "papuga"

Awatar użytkownika
brzesiu
Doświadczony

Postautor: brzesiu » 30 stycznia 2019, 21:33

Jednym słowem zostali sponsorem pożadnej zabudowy kuchennej a jak tak dłużej pójdzie to i sprzęt AGD wam zasponsorują ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Michal
Doświadczony

Postautor: Michal » 31 stycznia 2019, 08:14

Jednym słowem zostali sponsorem pożadnej zabudowy kuchennej a jak tak dłużej pójdzie to i sprzęt AGD wam zasponsorują ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O ile wypłacą :D

Cynownia
Bywalec

Wyczekiwany termin odbioru

Postautor: Cynownia » 25 marca 2019, 20:40

Witam sąsiedzi . :)
Mam pytanie do Was bo zbliza sie drugi termin odbioru (29Marzec)
Wiemy na pewno,ze tego nie odbierzemy :(
Jestem przerażona tym, ze inni czekaja nawet po 5miesiecy dłużej. Wiec moje pytanie brzmi ,czy ktoś z Was kto czeka, na opozniony odbior ma zamiar robic cos z tym dalej i ponieść do odpowiedzialności za zwloke dewelopera czy odpuszcza.?
My na pewno nie odpuscimy i oni juz doskonale o tym wiedza. Wiec jakby nas bylo więcej, to mozna by bylo zrobic to zbiorowo. :)
Pozdrawiam Ania ;)
Ania i Dawid 22B :)

Wróć do „Zalety i wady developera Siódme-Niebo”