Doradca kredytowy

Informacje: które szeregi w sprzedaży, jak wstawiać zdjęcia na forum, FAQ, etc.
Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Re: Doradca kredytowy

Postautor: rafalse » 17 czerwca 2017, 12:40

Tak, to prawda :)
Odbiór 9tego szeregu jest przewidziany na sierpień 2018 a 10tego nie wiele później, i teraz mamy dylemat który wziąć :)
Ciężka decyzja :) jedyne co się troche zawiedliśmy to to że nie można zrobić prysznica na dole :(
Co do aspektu wyboru, proponują przenieść dyskusję z wątku o kredycie do wątku o domach ;)
viewtopic.php?f=13&t=12
Wspieram działania Fundacji RAT24. www.rat24.pl

Awatar użytkownika
brzesiu
Zaawansowany

Postautor: brzesiu » 18 czerwca 2017, 09:19

Co do relacji między mną, deweloperem a doradcą kredytowym póki co nie mam żadnych zastrzeżeń.

W mojej subiektywnej opinii Siódme niebo działa bardzo klarownie i w porządku.
Nas prowadzi Pani Eliza z która kontakt jest dosłownie przyjemnością.

Nie mam odniesienia do innych deweloperów działających w okolicy Banina a jest ich sporo, choć z tego co udało mi sie przestudiować fora internetowe oraz porozmawiać z właścicielami choćby Chmary jestem przekonany ze podsieliśmy dobrą decyzję kupując dom własnie tutaj.

Co do samej Onnei prawdopodobnie my jako właściciele pierwszych czterech szeregów najszybciej sie dowiemy czy jest tak kolorowo jak to sie puki co maluje.

Na tą chwile jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i z doradca finansowym z bankiem jak i z samym przedstawicielem dewelopera w osobie Pani Elizy.

Awatar użytkownika
brzesiu
Zaawansowany

Postautor: brzesiu » 18 czerwca 2017, 09:20

Co do samej decyzji o zakupie warto sie zastanowić czy zależy nam na skorzystaniu z MDMu. Jeżeli tak to w zasadzie mamy ostatni dzwonek a przyszły rok będzie stał pod znakiem lekkiego zawirowania w cenach.
Nikt nie wie jak rynek zareaguje na koniec dopłat.
Jeżeli planujecie zakup na kredyt a domyślam sie że zdecydowana większość z nas w dzisiejszych czasach nie zgromadziła na kącie 300tys musicie mieć świadomość sytuacji gospodarczej w naszym pięknym kraju.

Obecnie rząd realizuje politykę tanich kredytów które maja na celu stymulacje rynku, może to nie są blisko zerowe stopy jak w stanach ale jednak umówmy się 1,5% to bardzo niski poziom który z czasem na pewno bedzie podniesiony.
Obecnie na banki są nakładane dodatkowe obowiązki przez co i one musza gdzieś szukać zysku. Tym samym rośnie powoli nacisk na podniesienie stóp procentowych.
Według optymistycznych analiz mamy jeszcze ok 1.5 do maksymalnie 3 lat niskich stóp procentowych.

Miejmy to na uwadze, nie bójmy sie pójść szybciej do doradcy finansowego w celu wyliczenia zdolności kredytowej.
Może sie okazać że wcale nie jest tak kolorowo jak nam sie wdaje i trzeba będzie sporo kombinować by zaciągnąć kredyt.

ps. Sorry za post pod postem ale najwyrazniej na forum funkcjonuje ograniczenie długości posta i musiałem podzielic.

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Postautor: rafalse » 19 czerwca 2017, 15:42

ps. Sorry za post pod postem ale najwyrazniej na forum funkcjonuje ograniczenie długości posta i musiałem podzielic.
Nic mi na ten temat nie wiadomo - posprawdzam..

Edit: sprawdziłem.. było ograniczenie do 6tyś znaków ;) powiększyłem by nie było podobnych problemów w przyszłości.

Bialas313
Bywalec

Postautor: Bialas313 » 06 sierpnia 2017, 17:08

Odbiór 9tego szeregu jest przewidziany na sierpień 2018 a 10tego nie wiele później, i teraz mamy dylemat który wziąć :)
Ciężka decyzja :) jedyne co się troche zawiedliśmy to to że nie można zrobić prysznica na dole :(
Wszystko się da my! będziemy mieli na dole prysznic, podrzucę foty takiego rozwiązania, lub do obejrzenia u nas jak zrobimy w 6 szeregu :)

Bialas313
Bywalec

Postautor: Bialas313 » 06 sierpnia 2017, 17:17

My również polecamy Pana Marcina Janczewskiego z open finance.

Michal
Doświadczony

Postautor: Michal » 16 sierpnia 2017, 15:19

Wszystko się da my! będziemy mieli na dole prysznic, podrzucę foty takiego rozwiązania, lub do obejrzenia u nas jak zrobimy w 6 szeregu :)
Wszystko sie da, to prawda :D ale nam odradzali prysznic na dole ze względu na piec. Szczerze powiem już nie pamiętam o co dokładnie chodziło :) W każdym bądź razie my zrezygnowaliśmy z kabiny peysznicowej na dole.

DawidMonika2016
Bywalec

Postautor: DawidMonika2016 » 09 października 2017, 11:43

Czy ma ktoś numer do P. Marcina doradcy finansowego?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Postautor: rafalse » 09 października 2017, 12:27

Zadzwoń do biura sprzedaży to podadzą:
Banino: 801 007 008

Adam
Bywalec