Free talks (luźne rozmowy)

Dyskusje mieszkańców Onnea, na każdy temat.
Awatar użytkownika
Stalka
Doświadczony

Re: Free talks (luźne rozmowy)

Postautor: Stalka » 12 września 2020, 23:32

Moja woda poszła w studnie!!! Na 10 razy ale w studnie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
inwestor
Obeznany

Postautor: inwestor » 17 października 2020, 18:36

Cześć, podpowie ktoś które firmy dowożą do nas zakupy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

KamilaBartek
Bywalec

Postautor: KamilaBartek » 30 października 2020, 12:17

Golden Fruits - owoce/warzywa
ZM śnieżka - nabiał

Awatar użytkownika
Izabellareclaw20
Obeznany

Postautor: Izabellareclaw20 » 22 grudnia 2020, 16:11

Hej sąsiedzi

Czy ktoś z naszego osiedla zakładał żaluzje antywłamaniowe, jeżeli tak możecie kogos polecić ??

Pozdrawiam serdecznie

Sent from my iPhone using Tapatalk

Awatar użytkownika
inwestor
Obeznany

Postautor: inwestor » 27 stycznia 2021, 08:09

Hej, czy ktoś z 14/15 ma może w miarę pusty garaż i chciałby go wynająć na 10h za skromną opłatą? Potrzebuje odmrozić zamarźnięty płyn do spryskiwaczy a niestety do własnego garażu przez ilość gratów się nie mieszczę

Awatar użytkownika
brzesiu
Zaawansowany

Postautor: brzesiu » 28 stycznia 2021, 07:54

Niestety garaż mam kompletnie zawalony. Ale jest taki patent że kup denaturat i wlej ile wlezie. a najlepiej jak zbiorniczek jest w miare na wierzchu wsadz farella pod maskę i po problemie.
Jak bedziesz potrzebować farelke to wieczorem mogę pożyczyć ;)

Awatar użytkownika
inwestor
Obeznany

Postautor: inwestor » 28 stycznia 2021, 19:34

Niestety garaż mam kompletnie zawalony. Ale jest taki patent że kup denaturat i wlej ile wlezie. a najlepiej jak zbiorniczek jest w miare na wierzchu wsadz farella pod maskę i po problemie.
W tej chwili mam mieszankę denaturatu, spirytusu i koncentratu do spryskiwaczy w zbiorniku, niestety nie pomaga, prawdpodobnie woda wytrąciła się z płynu w te największe mrozy i zamarzła w samej pompce bo wogóle nie słychać żeby ruszała. Nie pomógł fakt że prawie miesiąc samochód stał nie ruszany bo byliśmy na wakacjach więc się zastanawiam czy w ogóle jej szlag nie trafił. Podgrzewałem z godzinę opalarką ale niestety jest w takim miejscu że nie ma do niego łatwego dostępu. Swoją drogą to nawet jak mieliśmy względnie pusto w garażu to po wjechaniu praktycznie nie dało się otworzyć drzwi takie mamy te garaże ogromne Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
brzesiu
Zaawansowany

Postautor: brzesiu » 30 stycznia 2021, 12:12

W tej chwili mam mieszankę denaturatu, spirytusu i koncentratu do spryskiwaczy w zbiorniku, niestety nie pomaga, prawdpodobnie woda wytrąciła się z płynu w te największe mrozy i zamarzła w samej pompce bo wogóle nie słychać żeby ruszała. Nie pomógł fakt że prawie miesiąc samochód stał nie ruszany bo byliśmy na wakacjach więc się zastanawiam czy w ogóle jej szlag nie trafił. Podgrzewałem z godzinę opalarką ale niestety jest w takim miejscu że nie ma do niego łatwego dostępu. Swoją drogą to nawet jak mieliśmy względnie pusto w garażu to po wjechaniu praktycznie nie dało się otworzyć drzwi takie mamy te garaże ogromne Obrazek Obrazek

No to zamarzł na amen. Oby zbiorniczka nie rozwaliło. Teraz w tych autach to trochę durnie umieszczają te zbiorniczki. Kiedyś były one dosyć blisko silnika tak by ogrzać się od jego temperatury. Dzisiaj chowają je gdzieś w zderzakach. Jak silniczek nie ruszy to sprawdź jeszcze bezpiecznik. Jak wirnik zamarzł a komp to wykrył jako zwarcie mógł tez wyłączyć obwód. Dzisiaj auta są takie mądre.. wiem jak to się łatwo mówi ale zanim kupisz nowy silnik sprawdź go ja krótko ;)

maartines
Nowy

Postautor: maartines » 12 listopada 2021, 14:12

Kto jest dostawcą internetu kablowego na osiedlu?

Wróć do „Na każdy temat”