Free talks (luźne rozmowy)

Dyskusje mieszkańców Onnea, na każdy temat.
Awatar użytkownika
inwestor
Obeznany

Re: Free talks (luźne rozmowy)

Postautor: inwestor » 12 czerwca 2020, 15:05

Btw Pan Hazuka nadal w natarciu.. wczoraj robił objazd.. Powiedział że Jego prawnik obawia się o swoje życie i dlatego potrzebuje nas.. Obrazek

Mówił też że jeszcze w tym roku, nasze domu będą spływać na Jego pole..

I choć rozumiem o co temu Panu chodzi, brak jest z Jego strony dowodów na poparcie słów jakie wypowiada. Przez to ciężko było z nim podjąć merytoryczną dyskusję.

Wychodzi jednak na to, że nie możemy zawiązać wspólnoty, przez co z kolej ani plac zabaw, ani latarnie na osiedlu nie staną.

Ciekawe co na to druga część mieszkańców czytająca tylko "podrobione" FB. Pewnie się niestety nie dowiemy..

Wysłane z centrum dowodzenia Wszechświatem
Bardzo chętnie i tak bedę zamawiał z sporym zapasem. Hazuka żeruje na niewiedzy i strachu, wystarczy minimalne zainteresowanie tematem i jego teorie upadają.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
inwestor
Obeznany

Postautor: inwestor » 12 czerwca 2020, 16:45

A propos Hazuki przynosze info z fb:

„Witam.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie 28 maja 2020 roku przeprowadziła kontrole na osiedlu Onnea i stwierdzili naruszenie art. 234 z dnia 20 lipca 2017 roku - Prawo wodne . Napisali nam że przekazali naszą skargę do Urzędu Gminy w Żukowie i Burmistrz musi " z urzędu , lub na wniosek , w drodze decyzji nakazać właścicielowi gruntu przywrócenie stanu poprzedniego , lub wykonanie urządzeń zapobiegających szkodom , ustalając termin wykonania tych czynności "

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Postautor: rafalse » 13 czerwca 2020, 00:03

Tak by to orientacyjnie wyglądało. Wnęka na ścianie , kominkiem ma 30cm głębokości. Obrazek

Wspieram działania Fundacji RAT24. www.rat24.pl

Awatar użytkownika
Izabellareclaw20
Obeznany

Postautor: Izabellareclaw20 » 13 czerwca 2020, 07:57

Tak by to orientacyjnie wyglądało. Wnęka na ścianie , kominkiem ma 30cm głębokości. Obrazek

Rafał jesteś niezastąpiony dzięki i mi się to bardzo przyda Obrazek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Awatar użytkownika
inwestor
Obeznany

Postautor: inwestor » 13 czerwca 2020, 21:47

Dziękuję :)

PaulinaS
Obeznany

Postautor: PaulinaS » 18 czerwca 2020, 20:20

Wiesz co Rafał, niby grupę na fb masz gdzieś, ale uszczypliwości nie brakuje. I na pewno nie jest ona przypadkowa. Dziewczyna chciała dobrze, zakładając grupę a w moim mniemaniu zachowujesz się jakby ktoś chciał odebrać Ci koronę i berło. Ta grupa to świetna sprawa, szczególnie do załatwiania spraw "na szybko". Potrzebuje taczkę, potrzebuje kosiarke, sprawy pilne, ale chwilowe. Szybka reakcja, bo wiele z nas często zagląda na FB, poza tym są powiadomienia z grupy. W kazdej wypowiedzi odnosnie FB sączy się jad. Ewidentnie widać, że Cię to zabolalo. Gdyby tak nie było, to nie komentował byś tego w ten sposób. Tylko czemu?
To forum to super sprawa dla osób które chcą kupić dom, bądź czekają na odbiór, bo w sumie w tych kwestiach najwięcej się tu pisze. Wiele osób nie zagląda tu codziennie, sam fakt że dopiero dziś zobaczyłam cała aferke, a wiele osób jeszcze to dopiero zobaczy..
Zachowując się w ten sposób nie stawiasz swojej osoby w pozytywnym świetle.

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Przemyslaw11
Bywalec

Postautor: Przemyslaw11 » 18 czerwca 2020, 20:25

Z całym szacunkiem dla obu stron "konfliktu", ale chyba już wszystko co miało zostać powiedziane, powiedziane zostało :)
Myślę, że dalsza dyskusja nic dobrego nie zbuduje ;)

Pozdrawiam serdecznie.

PaulinaS
Obeznany

Postautor: PaulinaS » 18 czerwca 2020, 20:40

Też tak sądzę, tyle że temat niby już był zamknięty a przy kolejnej możliwości wspomnienia na temat grupy musiało być dodane że jest "podrabiana". Po co ta uszczypliwość? Grupa powstała, jest i bedzie, spełnia swoje zadanie, tak jak to forum. Więc czas się z tym pogodzić a nie każdym możliwym kroku wylewać swój żal w postaci zbędnych przymiotników :)

Przeczytałam to dopiero dzisiaj i się po prostu bardzo, bardzo zdziwiłam. Nie lubię takich zachowań, bo zaczyna się robić nieprzyjemnie, a z blachego powodu. Dodałam co na ten temat sądzę. I już nie wracam do sprawy :)
Miłego wieczorku Obrazek

Awatar użytkownika
inwestor
Obeznany

Postautor: inwestor » 18 czerwca 2020, 23:34

Ale po co to komuś reprymendy robić, świat nie opiera się tylko na uśmieszkach i nie zawsze jest kolorowy. Rafał ma swoje zdanie jakie ma i tyle, co to kogo obchodzi ma do tego prawo.

Awatar użytkownika
rafalse
Zaawansowany

Postautor: rafalse » 19 czerwca 2020, 11:07

Też tak sądzę, tyle że temat niby już był zamknięty a przy kolejnej możliwości wspomnienia na temat grupy musiało być dodane że jest "podrabiana". Po co ta uszczypliwość? Grupa powstała, jest i bedzie, spełnia swoje zadanie, tak jak to forum. Więc czas się z tym pogodzić a nie każdym możliwym kroku wylewać swój żal w postaci zbędnych przymiotników :)

Przeczytałam to dopiero dzisiaj i się po prostu bardzo, bardzo zdziwiłam. Nie lubię takich zachowań, bo zaczyna się robić nieprzyjemnie, a z blachego powodu. Dodałam co na ten temat sądzę. I już nie wracam do sprawy :)
Miłego wieczorku Obrazek

Troszeczkę pretensje nie w tą stronę co trzeba.. zrobiło się nieprzyjemnie z chwilą utworzenia dodatkowego miejsca nie powiązanego z naszą społecznością. Ale co ja mogę.. swoje powiedziałem i nic więcej do dodania nie mam.. fajnie że są dwa FB dla tego samego osiedla.. może komuś tak jest wygodniej skakać po dwóch różnych miejscach ;)
Wspieram działania Fundacji RAT24. www.rat24.pl

Wróć do „Na każdy temat”